Ek İş Karşılığında Senetle Para

Ek İş Karşılığında Senetle Para

Para bulmak her zaman oldukça güç ve sıkıntılı bir iş olagelmiş tir. Sizlere yardımcı olmak üzere bir çok farklı çözümler sunmakla birlikte değişik firmalarla anlaşarak çözümler üretmekteyiz. Ek iş yapma karşılığında senetle para alabileceğiniz bir takım iş fırsatları bulunmaktadır. Bizim aracılığımız ile bu işleri yapabilirsiniz. Bahsi geçen bu yerler ile alakalı olarak belirtilmesi gereken ilk konu belli başlı sektörlerde iş yapan firmalar ya da ticari teşebbüsler olduğudur. Senetle para alma konusunda bu yerlere başvuru yaptığımız zaman bizlere sunmakta oldukları öneri hizmet vermekte oldukları iş kolu ile alakalı olarak çalışmamız karşılığında talebimizi yerine getirmek olmaktadır.

Ön ödeme alın çalışarak geri ödeyin

Yani bahsi geçmekte olan bu yerlerden almış olduğumuz parayı ödememiz için söz konusu yer adına çalışmamız talep edilmektedir. Bu çalışma süreci kimi zaman asıl işken bazı durumlarda da ek iş olabilmektedir.

Parası olmayanlar borcunu çalışarak ödeyebilir

İş kolu olarak özellikle bayanlar için bir ajansla yaptığımız anlaşma sonucu şeker katlama ve paketleme işlerinde çalışma durumu vardır. Erkekler için ise şimdilik sadece şöförlük ve bazı yerler bu paketleme işlerini yapabilmektedirler. Konuyla ilgili adres iletişim ve telefonlar için bizimle irtibat kurun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.