Kara Listeye Düşenlere Kredi Veriyoruz

Kara Listeye Düşenlere Kredi Veriyoruz

Öncelikle size kara liste süreci hakkında bilgi vermek istiyoruz. Akabinde kara liste iseniz nasıl yardımcı olacağımızı açıklıyoruz.

Banka ödemelerinizi düzenli yapmadığınız takdirde banka belli bir süre sonunda yaklaşık bir ay sonra sizi uyarır ardından yine ödemez iseniz üç ay bekledikten sonra dosyanız avukata verilir ve dosyanız takibe düşer. Takip esnasında kara liste denilen ve tüm bankların ortak ver tabanı olan bu listede yer alırsınız. Kara liste de yer aldıktan sonra diğer bankalardan da kredi çekmeniz zorlaşır. Kredi notunuz da buna bağlı olarak düşmeye başlar.

Kara listeden çıkmak için de öncelikle aktif borcunuzu kapatarak dosyanızı takipten çıkarmanız gerekiyor. Sonrasında düşük miktarlı bir kredi kartı alıp ödemelerini düzenli yapın kara listeden kısa bir süre sonra çıkacaksınızdır. Ayrıca ödeme düzensizliğinize bağlı olarak düşen kredi notunuz da bu şekilde yükselecektir. Fakat kredi çekmek için bu kadar zamanınız ve bunu yapacak maddi gücünüz yok ise kara listeye düşenlere kredi veriyoruz diyenlerden yararlanabilirsiniz.

KARA LİSTEDEKİLERE KREDİ VERENLER 

Kara listeye düşenlere kredi hizmetinde aktif olarak senet sistemi uygulamaktadırlar. Senet karşılığında ihtiyacınız olan rakamı size verilmektedir. Banka sisteminde olduğu gibi aldığınız paraya faiz uygulanmaktadır. Bu faizler yasal sınırın üstünde değildir.

Ayrıca aldığınız parayı tek taksitte ödeme şartınız yok dilerseniz aylık taksitlere bölerek vadelerden yararlanabilirsiniz. Her vade için ayrı senet yapmanız gerekmektedir.  Kara listede olan, kredi notu düşük olan hatta ve hatta kredi notu normal olsa bile bu yol ile kredi çeken borç alan kişilerin sayısı günden güne artmaktadır. Sizde bunlar arasında yer alabilirsiniz. Şart yok, koşul yok, evrak isteme yok, kefil gösterme yok. Bu denli rahat ve kolay bir krediyi başka çekil de temin etmeniz oldukça zordur.

Zaman kaybetmeden bu şekilde kredinizi çekerek ihtiyaçlarınızı bir çırpıda karşılayabilirsiniz. Kara listedeyim diye üzülmeyin çözüm bu kadar kolay ve yanı başınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.