Tefeci Arayanlar İstanbul

Tefeci Arayanlar İstanbul

Eğer İstanbul’da tefeci arıyorum  diyorsanız doğru yerdesiniz. Günümüzde insanlar borçlarından dolayı bazı arayışlara giriyorlar. Bankadan alamadıkları parayı başka yerlerde arayarak sıkıntılarından kurtulmaya çalışıyorlar. Öyle ki; para veren yerler arasında tefeciler ilk akla gelen oluyor. Eğer sizin de ödeyemeyeceğiniz bir borcunuz varsa ve hiçbir yerden bulamıyorsanız Tefeci arayanlar İstanbul başlığımız altında ilan vererek sesinizi duyurabilirsiniz.

Öyle ki; internet üzerinde tefeci arayanlar ve tefeciler kendi ilanlarını  vererek seslerini duyuruyorlar. Tefeciler özellikle İstanbul’da çok daha fazla olup,eğer İstanbul’da yaşıyorsanız onlara çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Hemen yorum bölümünden sıkıntınızı anlatan ilanınıza iletişim bilgilerinizi de ekleyerek yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, Tefeciler de sıkıntıda olanlara sayfamız üzerinden yardımcı olabilirler.

Bizimle güvenli yoldan iletişim kurmak için yukarıdaki forma mail adresini girerek doğrulama kodunu giriniz. Daha sonra e-mailinize gelen aktivasyonu yapınız. Bu şekilde bizimle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. İnternet üzerinden tefeci telefon numaraları ve adresleri gibi bilgiler edinmeniz çok zordur. Olaki denk geldiğiniz isimler ve bilgiler olsa da büyük ihtimalle doğru ve tekin olmayan bilgiler olacaktır. O yüzden “tefeci arıyorum” diyorsanız birebir iletişim kurmanız daha sağlıklı olacaktır.

Örnek:

Tefeci Arıyorum İstanbul

İstanbul da son zamanlar da en çok aranan ilanlardan birisi de tefeciler oldu. Banka ile problem yaşayan ve maddi sorunlar ile uğraşmak zorunda kalan herkes nakit ihtiyaçlarını tefeci kanalı ile çözümleme yoluna girmeye başladı. Tefeciler ile çalışmak bilindiği ve tahmin edildiği üzere negatif bir olgu. Peki, tefeciler hangi sisteme bağlı olarak çalışıyor, para verme işlemleri nasıl gerçekleşiyor, hangi kanallar ile ulaşabilirsiniz merak edenler için cevabı;

İstanbul Tefeci İlanları

Tefeciler bankalar da mevcut olan birçok şartı dikkate almıyor yani despot kuralları yok. Örneğin kredi notunuz düşük olsa da hakkınızda yasal takip işlemi başlatılsa da kredi ya da para alabilirsiniz. Tefeciler bankalar ile aynı faiz oranına bağlı değiller. Daha üst sınırlarda faizler ile karşılaşabilirsiniz. Banka da % 1,25 olan faiz tefeci de iki katı olabilir. Benzer özelliklerinden biri vade imkanıdır.

İsterseniz tek bir ay isterseniz birden fazla aya bölerek geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Her ne kadar belirttiğimiz gibi bankalar ile aynı şartlarda çalışmasalar da tefecilerin de sizlerden talepleri olabilir. Bunlar ise kefil ve teminat diğer adı ile ipotek olarak karşımıza çıkıyor. Eğer ödemelerinizi yapmazsanız size verilen parayı temin etmek için kefil olan kişiden alabilir ya da ipotek gösterdiğiniz malınız icra kanalı ile satışa sunulabilir. Buna ek olarak söylememiz de fayda var ki; alacağınız para karşılığında yasal dayanak için senet imzalamanız da gerekebilir.

Kredi Veren Tefeciler İstanbul

TALEP:Acil 20 Bin TL lazım. Eğer borcumu ödeyemezsem icra gelecek. Kime sorduysam yok dediler. Bankalardan da kredi alamıyorum çünkü hala ödeyemediğim bir kredim var. Bana senetle para verebilecek bir tefeci arıyorum. Borçlarımı kapattıktan sonra ödemelerimi her ay düzenli olarak yapabilirim. İstanbul’da oturuyorum lütfen yardımcı olun.

Ödeme yaptığınız her ay karşı taraftan senetlerinizi almayı unutmayın. Ödeme yapar ama seneti almaz iseniz bu ödeme yapmadığınız anlamına gelebilir. Son olarak İstanbul da aktif olarak çalışan tefecilere nasıl ulaşabileceğinizi de belirtelim. Tefeciler için net adres bulmak oldukça zor. Genel de karşımıza internet üzerinden verilen ilanlar ile çıkıyorlar. Ayrıca bazı site oluşumlarında ise ilgili formları doldurmanız ad ve telefon numaranızı yazdıktan sonra size geri dönüş yaparak detaylı bilgi veriyorlar.

İstanbuldaki Tefeciler Nerede Bulunur?

İstanbul’da yaşayanlar için senet karşılığında kredi almak ve tefecilere ulaşmak daha kolaydır. Acil para ihtiyacı bireyleri buna yönlendirmektedir.İnsanların yıllar boyu paraya ihtiyaç duymaları ve artık günümüz dünyasının kapitalist bir düzende hüküm sürüyor olması nedeniyle, insanlar için para oldukça önemlidir. Artık gündelik hayatımızda dışarı çıktığımızda dahi para harcamadan geçirdiğimiz bir gün neredeyse yoktur diyebiliriz. Bu sebepten ötürü birçok kişinin de tahmin edebileceği gibi borcu olan kişilerin sayısı her geçen gün artmakta ve ne yazık ki de bu artış engellenememektedir.

Kişiler paraya ihtiyaç duyduklarında genellikle ilk başvurdukları yerler bankalardır. Ancak bankalar kişilere her zaman para vermemektedir. Zira kişinin kredi notu yetersiz olabilir ya da geliri düzensiz olabilir. Bu sebepten ötürü zaman zaman kişilerin bankadan kredi alabilmeleri için önlerinde bulunan yollardan birçoğu kapanmaktadır.

BİLGİ:Tefeci Numaraları ve Adresleri

Birçok kişi de bu sebepten ötürü ne yazık ki tefecilere başvurmakta, yasal olmayan yollarla para kazanmaktadırlar. Herkesin bildiği gibi tefecilik Türk Ceza Kanunu’nda yasaklanmıştır. Unun en büyük sebebi tefecilerin sebepsiz zenginleşme yoluyla para kazanmasıdır. Kişiler bu sebepten ötürü tefecilerden para alım satımı yapmamaktadırlar. Bununla birlikte İstanbul’daki tefecilerin nerede bulunduğuna dair de pek çok spekülasyon bulunmaktadır.

Kapalıçarşı, Eminönü, Fatih gibi semtlerde ne yazık ki çok sayıda yer almakta olan tefeciler, her geçen gün daha fazla kişiye para satmakta, gülük bazda da para işletimi yapmaktadırlar. Bununla birlikte, birçok tefecinin de çok sık şiddete başvurduğu ve insanların da buna bağlı olarak intihar ettikleri dahi gözlemlenmiştir.

İstanbul’ da piyasada “tefeci” aramak yerine bankalardan kredi almak için başvuru yapmanız daha güvenli olacaktır. Kredi puanınız yükseltmek için de uğraşmanız mümkün olmaktadır. Zira bu sayede mal varlığınız ve borçlarınız garanti altında olmaktadır. Aksi takdirde hukuka uygun olmayan ve suç olan bir eyleme dahil olmuş olursunuz.

One comment on “Tefeci Arayanlar İstanbul
  1. Özgür Gürkan dedi ki:

    Bana kredi lazım 120 ay kredi lazım 250.000 bin lazım varsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.