Tefeci Bul 2018

Pek çoğumuz hayatımızın belirli dönemlerde tefeciler ile ilgili haberler ve bilgiler duymuşuzdur. Son dönemlerde nakit para sağlamada adına çok ciddi işlemler yapan bu kişiler, artık yasal olarak internet üzerinden kendi tanıtımlarını da yapabilmektedir. Bankalardan kredi almakta zorlanan kişilerin ve bir türlü aradığı nakiti bulamayan kişilerin başvurduğu tefeciler, farklı kredi sağlama yöntemleriyle işlevsel olarak görev yapmaktadır. Senetle ve komisyonla kredi ile ilgili çok önemli nakit kaynağı yaratan tefeciler, özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir ve Bursa gibi illerde yoğun bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Faiz oranlarını da artık düşük tutmaları nedeniyle akıllı bir hamle yapan tefeciler, bankalardan kredi alamayan kişilerin mecbur para istediği kişiler olmaktan çıkmış ve bir kredi aracı kurumu haline gelmiştir. Bankalardan kredi alamayan kişilere komisyonla da kredi alma imkanı sağlayan tefeciler, internet üzerinden kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Bulunduğunuz ile göre sıralama yapılarak bulunan tefecilerin her birisinin cep telefonu numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön telefon görüşmesinin ardından daha sonra alınacak olan kredi ile ilgili görüşme yapmak üzere bir görüşme daha yapılır. İstenilen kredi miktarına bu aşamada çok dikkat edilmelidir. Zaten bankalardan daha önceden kredi alan kişilerin haciz veya kara liste gibi işlemler ile karşılaşması hep plansız bir şekilde alınan krediler nedeniyle meydana gelmiştir.

Tefeci Numaraları ve Adresleri

Önceden hesap yapmak ve alınacak olan kredinin taksitlerinin ödenmesi için yeterli güce sahip olmak bu aşamada çok önemlidir. Kredinin miktarı ile ilgili yapılan görüşmeden sonra alınacak kredinin senetle mi yoksa komisyonla mı olacağına dikkat edilmelidir. Burada önemli olan nokta, senetle ve komisyonla alınan kredilerin ödenmesi ve faiz oranlarıdır. Aracı kurum olarak da çalışabilen tefeciler, bankalardan çıkartılamayan kredileri sizler için alır. Belirli bir yüzde ile komisyon oranı uygular ve geri kalan ücreti doğrudan size iletmiş olur. Bankalardan kredi alamayan kişiler için çok önemli bir nokta olan bu işlemlerde, her zaman alınacak olan faiz oranlarına dikkat edilmelidir. Genelde bankalara yakın faiz oranları uygulanmakta ve böylece zor durumda olan kişilere yardım edilmektedir.

One comment on “Tefeci Bul 2018
  1. Elif dedi ki:

    Merhaba.. 5 bin ve 10 bin arası senetle paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim acill

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.