Tefeci Kredisi

Tefeci Kredisi

Günümüzde nakit paraya sıkışanlar para bulabilmek için pek çok yolu deniyorlar. İşte o yollardan biri de tefeci kredisi olup, ihtiyaçları olan parayı tefeciden alarak faizi ile geri ödüyorlar. Malumunuz krediyi bankalar veriyor.

Ancak, banka ile arası kötü olanlar senetle para bulabilmek için tefeci ile anlaşmaya varıyorlar. Her ne kadar tefeciler hakkında hep olumsuz şeyler söylense de aslında işleyiş bankalar ile aynı denebilir.

Tefeciler de tıpkı bankalar gibi borç para veriyorlar ve üstüne faiz koyarak parayı kişiden geri alıyorlar. Eğer sizin de acil paraya ihtiyacınız varsa tefeci kredisi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Tefeci kredisi almak isteyenlerin dikkat etmeleri gereken bazı hususlar mevcut. Tefeciler genellikle bu tür alışverişlerini artık internet üzerinden yapıyorlar. İhtiyacı olanlara ulaşarak yapılan bu alışverişte dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kesinlikle kimse ile yüzyüze görüşmeden asla kapora vermemenizdir.Diğer bir konu ise tefeci faiz oranı banka faiz oranlarına göre çok daha fazladır.

Sizden kredi vereceğim diyerek kapora adı altında para isteyenlere asla tenezzül etmeyiniz. Bu kişiler kesinlikle dolandırıcıdır. Elbette işini doğru düzgün yapanlar da var. Ancak, irtibata geçtiğiniz kişiler ile mutlaka yüzyüze görüşünüz ve o şekilde anlaşmaya varınız.

Tefeci Bul 2018

Eğer tefeci kredisi almak istiyorsanız hemen iletişim bölümünden size verdiğimiz örnek metinlerden yola çıkarak ilanlarınızı oluşturunuz. İlanlarınıza iletişim(mail) bilgilerinizi yazmayı sakın unutmayınız. Çünkü, size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir.

KREDİ ALMAK İSTİYORUM YARDIM

Ankara’da yaşıyorum ve düzenli bir işe sahibim. Zamanında yaptığım bazı hatalardan dolayı borçlarımın önüne geçemedim şuanda tam 30 Bin TL borcum var. Çok açıldığım için borçlarımı ödemekte zorlanıyorum. Bana yardımcı olabilecek bir tefeci arıyorum. Borçlarımı tek bir yerde toplarsam geri ödemem çok kolay olur. Her türlü senete sepete hazırım. Lütfen yardımcı olun lütfen.

Sayfa aşağısına gelen başvurulardan da göreceğiniz gibi ” kredi veren tefeciler “ arayışı devam etmektedir. Bu konuda daha çok tehlikeye girmemeniz ve güvenli olarak ihtiyaçlarınızı karşılamanız için profesyonel sayfalardan destek almanız daha doğru olacaktır.

Acil Para Lazım Tefeci

Bankalardan kredi alamadınız, acil paraya ihtiyacınız var ve yüksek bir miktar para arıyorsunuz ne yapabilirsiniz? Örneğin, acil para lazım tefeci arıyorum dediğinizde, nereye başvurmanız gerekir? Bu yazımızda, sadece nasıl tefeci bulabileceğinizi değil, nerelerden nakit para bulabileceğiniz ile ilgili de bilgiler vereceğiz. Tefeci adresleri için bilgi vermeden önce, yani tefeciler ile çalışmak zorunda kalmadan önce, nasıl ve nerelerden para bulabilirsiniz, kısa kısa onlardan bahsedelim. Öncelikli olarak banka kredileri ile ilgili bilgi verelim. Elbette ki bankalardan kredi alamadığınız için, tefeciler ile çalışmak istiyor olabilirsiniz. Ancak, bankalardan kredi alabilmeniz için tüm yolları denememiş olabilirsiniz. Bankalardan kredi notu ya da gelir belgesi beyanı yüzünden kredi alamıyorsanız, ipotek yolu ile kredi alma şansınız bulunuyor.

Çekmek istediğiniz kredi meblağı tutarındaki, tapusu size ait olan bir gayrimenkulü ipotek ederek banka kredisi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kefil ile banka kredisi sistemi de hala devam etmekte. Son olarak, banka kredisi almakta zorlanıyorsanız, kredi veren tefeciler ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin diyen bu kişilere sitemizin içerisindeki ilgili yazılardan ulaşabilirsiniz.

Para lazım ama bankalar vermiyor dediğinizde de, şirketinizden destek almayı düşünebilirsiniz. Son yıllarda bazı özel şirketler, kendileri ile birlikte uzun süredir çalışan elemanlarına kredi imkanı sunabiliyor. Çok yüksek limitlerde olmasa bile, faizsiz olarak sundukları bu krediler ile çalışanlarının nakit ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Geri ödemesini ise, maaşınız üzerinden otomatik olarak yapıyorsunuz. Böylece bankaya bile gitmenize gerek kalmıyor. Şirketiniz de böyle bir imkanı sunmuyorsa, senetle kredi veren faktoringler ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Bu firmalar, bankalardan kredi alamayanlara yardımcı olarak senetle borç para veriyorlar. Faiz oranları bankalarla kıyasla çok yüksek olsa dahi, ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde olacaktır. Senetle borç para veren tefeciler de faktoringlerin mantığı ile çalışarak, acil para ihtiyacı bulunan kişilere nakit para finanse ediyorlar. Bu kişilerin adres ve telefonlarına sitemiz içerisindeki ilgili yazılardan ulaşabilirsiniz.

One comment on “Tefeci Kredisi
  1. Alev dedi ki:

    Bilgi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.