Öğrenciye Senetle Kredi Verilir

Öğrenciye Senetle Kredi Verilir

Öğrenciler için uyguladığımız özel bir sitemle kredi vermekteyiz. Öğrenci arkadaşlara özel olarak daha uzun vadede ve düşük miktarlarda ödeyebilecekleri rakamlar üzerinden senet yapmak suretiyle kredi verilmektedir. Burada önemli olan öğrencilerin 18 yaşının üzerinde olması ve ailelerinden onay almaları koşuluyla destek verilmektedir. Peki öğrenciler bankalardan kredi veya kredi kartı alamaz mı? Elbette alır şöyleki:

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Yapı Kredi başta olmak üzere Garanti Bankası, ING Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası öğrencilere kredi vermektedir. Bu kredileri alacak olan kişiler eğer 18 yaşından büyükse bir gelir belgesi bulundurması durumunda tek başına kredi alabilmektedir. Bunun dışında kredi almak isteyen kişilerin velileri ile birlikte öğrenci belgelerini bankalara teslim etmeleri gerekmektedir. Öğrenci kredilerinin dışında bu bankalardan öğrenci kredi kartı da alınabilmektedir.

Öğrenci kredi kartları sayesinde her türlü alışveriş yapılabilmekte ve en uygun faiz oranları sayesinde ödemeler kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Öğrencilere kredi veren bankalar ile kredi kartı veren bankalar çeşitli indirimleri bu sayede uygulamaktadır. Böylece çeşitli bankalardan alınan kredilere oranla daha uygun ödeme şekillerine sahip olunabilmektedir. Öğrenciler ile birlikte bu ürünleri alan kişilerin her seferinde belli bir ödeme planı alması mümkün olmaktadır.

Hepimiz öğrenci olmuşuzdur özellikle üniversite okuyanlarımız çok zorlanmıştır. Hele ki birde yaşadığımız şehirden ayrı bir yerde kazanmışsak maddi, manevi çok zorlanırız. İlk zamanlar nasıl oluyorsa ailenin verdiği yada gönderdiği parayla geçinilir ancak sonrasında nasıl oluyorsa arkadaş çevresi genişledikçe, okuduğumuz ili iyice tanımaya başlayıp, gezmeye başladıkça o para yetmez.

Zaten ilk önce yapılan iş son çıkan telefonlardan bir tane almak ondan sonra gelsin bol bol harcamalar. Ancak ailemizin bunları karşılamaya imkanı yok, öğrenci olduğumuza göre bankadan kredi alma ihtimalimiz de düşük ama okul masrafları, harçları gibi okul giderleri için düşünülüyorsa bankaların eğitim kredileri var onlardan yararlanılabilir ama öğrencinin kendi için istediği bir para varsa o halde işimiz öğrenciye senetle kredi verenleri bulmak oluyor.

Öğrencilere Senetle Kredi Verenler

Teknolojinin hayatımıza bu kadar girmesinin faydasını görüp, internet ortamında bu tür kredi veren yerlere ulaşmak çok kolay, arama motoruna öğrenciye senetle kredi diye yazdığınızda karşınıza çıkan siteleri inceleyip oralardaki başvuru formlarını gönderip size uygunluk verildiği takdirde kredinizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.