Senetle Para Veren Şirketler

Senetle Para Veren Şirketler

Sayfamızda sizler için senetle kredi veren şirketler listesini veriyoruz. Size en uygun olanı tercih ederek veya hepsine birden başvuru yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz. Senetle para veren şirketler artık bankaların yardımcı olamadığı noktada devreye giriyorlar. Günlük yaşam şartları, okullar, tatil, büyük harcamalar derken, bir türlü içinden çıkamadığınız hesaplarla boğuşmak zorunda kaldığınızda akla ilk gelen, bankalardan kredi çekmek oluyor. Peki, bankalar kredi vermediğinde ne yapacaksınız? Bu zamanda da devreye, senetle para veren firmalar devreye giriyor.

Bankalardan kredi çekebilmeniz için artık pek çok koşulu sağlıyor olmanız gerekiyor. Öncelikle, bir iş yerinde sigortalı olarak çalışma şartınız var. Üstelik bu iş yerinde en az 6 aydır çalışıyor olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra, kredi notunuzun yüksek olması, gelir beyanında bulunabiliyor olmanız, çoğu zaman başka bir kredinizin olmaması ve talep ettiğiniz nakit miktarını zorlanmadan ödeyebileceğiniz belgelenebilir bir gelirinizin olması gerekiyor. Yani sanıldığından çok daha zor bir işlem.

Senetle Kredi Veren Şirketler

Bankalar kredi vermediğinde, senetle para veren şirketler size nasıl yardımcı olabilirler? Bu şirketler aslına bakılırsa, borç para veren kişiler ile aynı mantıkta çalışıyorlar. Daha da doğrusu bankaların çalışma politikası ile aynı konsepte sahip. Talep ettiğiniz nakit miktarının üzerine faiz eklenerek aylık ödeme planları düzenleniyor. Geri ödemeyi talep ettiğiniz vade kadar size senet düzenleniyor. Bu senetler karşı taraf tarafından dolduruluyor, siz de imzalıyorsunuz. Senedin vadesi geldiğinde ödeme yapıp, o aya ait imzalı senedinizi geri alıyorsunuz. Bankalar size senetle para vermediğinde, size yardımcı olan bu şirketler, bankalardan daha fazla faiz uyguluyorlar. Bunu da göz ardı etmeden bu şirketlere başvurmanızda fayda var.

Senetle para veren firmalar ile ilgili bilmeniz gereken diğer bir önemli bir nokta ise, bankalardan biraz daha fazla aceleci davrandıkları. Bankalar, aylık ödemelerinizi yapamadığınız zamanlarda, yasal takip süresini başlatmak adına daha insaflı davranabiliyorlar. Fakat, bankaların bile size kredi vermedikleri dönemde size yardımcı olan bu firmalar, senedinizin günü geldiği zaman, ödemeniz yapılmadıysa hemen yasal işlemleri başlatabilirler. Üstelik tüm yasal masrafları da size yükleyerek. Bu yüzden ödemelerde zorlanacağınızı düşünüyorsanız, senetle kredi veren şirketler ile çalışmanız çok tavsiye edilen kalkınma planı değildir.

TÜM LİSTE ( Sizin için güvenilir olanları listeledik)

  1. Biz kredinizi çekelim siz ödeyin:(bizkredinizicekelim.net) Bu konuda başarılı bir çalışma yapan ve verdiği hizmetler ilgili titiz çalışan firma verdiği güvenle birlikte yoğun talep yaşamaktadır. Özellikle kredi talebinde bulunan kişiler bu firma aracılığı ile dosya masrafı, kargo parası veya başka bir isimle önden para istenmemesi gerektiğini öğrenmektedirler. Başvuranlar arasından güvenilir profili olmayan, yanlış eksik bilgi veren art niyet sezdikleri kimselere dönüş yapmamaktadırlar.
  2. Herkese kredi: DAHA DÜŞÜK LİMİTLİ kredi ihtiyacı olanlar burayı sevebilirler. Herkesekredi.net üzerinden hizmet veren firma amacı itibariyle ihtiyacı olan herkese ulaşmayı misyon edinmiş bu sebepten kredi limitlerini düşük tutmuştur.
  3. Ön ödemesiz kredi:hizmeti sürdüren firma kredi talebi max 4.000-5.000 TL arası olan kimselere yardımcı olmaktadır. Son dönemde portföyünü geliştiren firma daha yüksek rakamlarda kredi sağlayabilmektedir.

Güvenilir olarak verdiğimiz ilk 3 adres burasıdır.Sitemiz olarak referans olamayacağımız ama bu konuda daha çok bilgi ve adreslere ulaşmak isteyenler arama motorları üzerinden sayfasından bakabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.