Galeriden Senetle Taksitli Araba

Galeriden Senetle Taksitli Araba

Bankalardan ihtiyacımız olan araba kredisi çekemeyebiliriz. Belki kredi notu düşüklüğü yüzünden kredi başvurumuz onaylanmayabilir. Bu yüzden araba almak hayalinizden vazgeçmenize gerek yok. Çünkü birçok galeri senetle taksitli olarak araba satmaktadır. Hem de daha cazip imkanlar ile. Bunlardan en cazip tarafı ise, bu konuda uzman olan bir yerden almak. Diğeri ise, alacağınız arabanın sonradan oluşabilecek bir problemde, aldığınız galerinden olan sorunlarınızın daha çabuk olarak çözümlenmesi olabilir.

Galeriden Senetle Araba Satanlar

Hatta sıfır bir araba almanıza da gerek yok, bütçenize uygun bir şekilde ikinci el araba da alabilirsiniz. Bu galerilerden en tanınmış olanlarında söz etmek gerekirse, Otokoç ve Peugeot tur. Bu galerilerin online sitelerine girip istediğiniz modellerde arabalarınızı seçebilir ve adınız, soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi girerek başvurabilirsiniz. Bu konu hakkında size en yakın zamanda iletişime geçip bu konu hakkında sizi bilgilendireceklerdir. Yada size en yakın bayilerine giderek, uzman kişiler eşliğinde aracınızı seçerek de burada senetli taksit araç başvurusunda bulunabilirsiniz.

Senetle 2. El Taksitli Araba

Ayrıca sadece bu galerilerden de değil, çevrenizde bulunan tüm galerilerin senetli taksitli araçlarından yararlanabilirsiniz. Genellikle senetli taksitli araç alımlarınız 48 ay vade ile yapılmaktadır. Bütçenize uygun sıfır yada ikinci araçlarınızı seçebilir, buna göre taksitlendirmelerle sahibi olabilirsiniz.

Bu tür galeriler, bazı araba modellerinde değişik kampanyalarda düzenlemektedirler. Hatta özellikle Otokoç bazı kampanyalarında 3 ay ödemesiz olarak senetli taksit uygulamaları bile mevcut. Böyle kampanyalardan da yararlanıp aldığınız aracın taksitlerini 3 sonra ödemeli olarak ödeyebilirsiniz.


İstanbul: Atabek Galeri, Yurtsever Galeri

Ankara: Kızılay Galeri

İzmir: **** iletişimden yazınız..Tarafınıza maille bildirilecektir.


3 Ay Ertelemeli 2. El Araç Kredisi

Ayrıca ipotekli aracınız sayesinde tüm oluşabilecek araç arızalarınızı için teknik arıza yardımlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca bankadan çekeceğiniz araç kredisi ile galerilerden alacağınız senetli taksit uygulamaları arasındaki faiz çok fazla farketmemektedir. Tam tersi, galeriden alabileceğiniz aracınıza daha cazip imkanlar sayesinde sahip olabilirsiniz. Hemde bu konu hakkında daha yardımcı olabilecek bir kadro ile çalışmak imkanlarınız olabilir. Zaten bankalar da araç kredisini 48 ay vadeden daha fazla vermemektedir. Bu konuda karar tabi ki sizin. Tüm araştırmalarınızı yapıp size en uygun olan yerden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.