Kredi Çekmek İstiyorum En Uygun Banka Hangisi

Kredi Çekmek İstiyorum En Uygun Banka Hangisi

Bankaların kredi konusunda birbiriyle yarıştığı bir dönemde en uygun krediyi çekmek de oldukça zor bir hal almaktadır. Kredilerin türleri de bu noktada önemli bir artış göstermiştir. Bankalara kredi başvurusunda bulunmadan önce ekonomik durumların gözden geçirilmesi ve aylık gelirlerin tespiti mutlaka yapılmalıdır.

Alınan kredi ne için kullanılacak? Nasıl bir ödeme planı sizler için daha uygun olacak? Kredinin aylık taksitlerinin ne kadar olması sizi zorlamaz?

Bu tip soruların cevapları kredi başvurularından önce mutlaka bulunmalıdır. Hedefsiz bir şekilde banka kredilerine başvuruda bulunmak sizi ve ailenizi ilerleyen dönemlerde zor durumlara düşürebilmektedir. Kredi çekmek için gerekli olan evrakların da sağlanmasıyla birlikte kredi notunun da mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Kredi notu sayesinde en uygun kredileri daha kolay bir şekilde alınabilir. Bununla birlikte kredi notunuzun düşük olması kredi alma hayallerinizi suya da düşürebilir. Bundan dolayı her açıdan yeterli planlama yapılmalı ve alınacak kredi türlerine göre hareket edilmelidir. Son dönemlerde en uygun kredi faiz oranlarına ve vadelere sahip olan bankaları ise sizin için özetledik.

En Uygun Kredi Veren Bankalar

Denizbank

Denizbank kredi çeşitliliği bakımından müşterilerine önemli hizmetler sunmaktadır. Kredi türlerinin bol olması her türlü ihtiyaç için uygun kredinin bulunması anlamına gelmektedir. İşte Denizbank Kredilerinden bazıları;

Denizbank Kentsel Dönüşüm Kredisi

Devlet kontrolünde dairesini veya evini yenilemek isteyenler için kredi veren Denizbank 1,19 oranında ve 120 ay vade ile 100 bin TL’ye çıkan krediler vermektedir.

Denizbank Hoş geldin Kredisi

1,29 faiz oranının içeren bu kredide 36 aya kadar çıkan vadeler ile 50 bin TL’lik kredi alabilirsiniz.

Finansbank Konut Kredisi

Finansbank konut kredisi 1,14 oranında bir faiz uygulamaktadır. Bununla birlikte 180 aya çıkan vadeler ile krediden yararlanılabilir.

Garanti Bankası Kredisi

0 Km taşıt kredisi ile Garanti Bankası’ndan 1,35 faiz oranı ile 36 ay vadeli krediler alabilirsiniz.

ING Bank Yeni Taşıt Kampanyası

ING Bank şubelerine gelerek 1,04 faiz oranlı kredinizi 48 ay vade ile alabilirsiniz. İsteyen kişiler ikinci el kredilerini de bu şekilde çekebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.