Ankara’da Kredi Veren Finans Kuruluşları

Ankara’da Kredi Veren Finans Kuruluşları

Ankara Başkent olması itibari ile kalabalık bir memur şehridir. Tüm Bakanlıkların ve siyasilerin burada bulunmasından dolayı da her türlü zam ve uygulama bu şehirde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle de Ankara vatandaşı maddi sıkıntılar çekmektedir. Özellikle kredi alabilme olanaklarının olması, vatandaş için çok önemlidir. Buna binaen Ankara’da kredi veren birçok finans kuruluşu da bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi her talep kendi arzını yaratır. Krediye ihtiyaç varsa elbette finans kuruluşları da olacaktır. Lafı çok uzatmadan bu finans şirketlerinden birkaçına göz gezdirelim.

  • Tuna Finans Şirketi: Ankara’da hizmet veren, İvedik’te bulunan bir finans şirketidir.
  • Darıcı Finans Kredi: Yine Ankara’da hizmet veren kredi firmalarından biridir. : 0 312 433 97 95 numarası ile ulaşabilirsiniz. Ankara’da Ziya Gökalp Caddesinde yani Kızılay’da hizmet verdiği bir ofisi bulunmaktadır.
  • Güçlü Finans Kredi: Güçlü Finans Kredi’de Ankara’daki vatandaşların kredi ihtiyaçlarına çözümler ve olanaklar sunan firmalardandır. Yine Kızılay’da Meşrutiyet Caddesinde hizmet vermektedir.
  • Kaya Finans Kredi: Kaya Finans Kredi’de Ankara’da adını duyurmuş finans şirketlerinden biridir. Yine Kızılay’da Sakarya Caddesinde hizmet verir. 0532 641 27 91 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz.
  • Yaşar Finans Şirketi: Yine Ankara’da kredi hizmetlerinizde faydalanabileceğiniz bir şirkette Yaşar Faktoring’dir. 0312 444 77 77 numaralı telefonu arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Bu ve bu firmalar gibi daha birçok firmadan söz etmek mümkündür. Bu firmaların bazıları krediler ve finansal işlemler konusunda danışmanlık yapar, bazıları da direkt olarak kredi çıkartır. Firmaların hiçbiri işlemlerinizi gerçekleştirmeden sizden ek ücret talep etmezler. Bu nedenle arayarak ya da her birinin kendisine ait olan web sitesinden iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Çoğu finans kuruluşunun web sitesinde hızlıca doldurulabilecek bir başvuru formu vardır. Bu başvuru formları en fazla 2 gün içerisinde değerlendirilir ve geri dönüş yapılır. Eğer kredi talebiniz onaylandıysa zaten kredi almanız için gereken işlemlere başlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.