Tefeci Numaraları ve Adresleri

Tefeci Numaraları ve Adresleri

Tefeciler ile ilgili ilk olarak bilmeniz gereken, bu işlerle uğraşanların tefecilik adı altında bir iş yerleri bulunmaz. Fakat, son dönemde kredi danışmanı tarzında bazı şirketler açılmaya başladı. Hepsinin aynı işle uğraştığını söylemek zor olsa da, senetle borç para verenler ile irtibata geçmek isterseniz bu tarz şirketler size aracı olabilecektir.

Tefecilere ulaşmak hem kolay, hem de oldukça zor. Belli adresleri olmadığı için nereden, kime, nasıl danışılacağını bilmeniz gerekiyor. Bu konuda size yardımcı olabilecek tanıdıklarınız varsa, aracılık edebilirler. Son aylarda da internet sitelerinde tefeci telefon numaraları ve tefeci adresleri şeklinde ilanlar görebilirsiniz. İlanlardan da bir kaç kişiye ulaşma şansınız olabilir. Ancak, telefon ile görüşme sağlayacağınız hiç kimseye kimlik bilgilerinizi ya da adresinizi söylememelisiniz. İnternette ilan veren kişilerin büyük çoğunluğu dolandırıcıdır. Acil ihtiyaçlarınız için para ararken, bir de üzerine borçlu konumuna düşmek istemezsiniz.

Tefeci Bul

Bankalar dışında, resmi ve yasal işlem yapmayan insanların büyük çoğunluğunun dolandırıcı olduğunu bilerek, kendi güvenliğinizi öncelikle kendiniz sağlamalısınız. On yıllarda, insanları asker, polis, savcı olarak tanıtıp, dolandıran kişi sayısı da oldukça fazla. Hatta çok iyi tanıdığınız ve bildiğiniz kişiler de bu konuda sizi zora sokabilirler. Yasal olmadığını bildiğiniz hiçbir işe dahil olmamalısınız.

5 comments on “Tefeci Numaraları ve Adresleri
 1. YETİŞ ORAL dedi ki:

  Bana acil nakit lazım çok sıkışık durumdayım aylık 2000 TL ödeme yapabilirim

 2. Başak dedi ki:

  Merhabalar Hayatım oyunca hiç bir zaman böyle işlere kalkışmadım ve sistemin nasıl işlediğini de bilmiyorum.Bana 30000 TL’lik bir nakit lazım bunun için yüzde kaç faiz oranı ile ve kaç ay vade olur.Bir de en fazla 500-800 ödeyebilirim.Lütfen bilgi verirseniz sevinirim .İyi Çalışmalar.

 3. Hüsnü dedi ki:

  Acil 50.000 tl lazım asciyim kredi çıkmıyor acil biri ulassin

 4. Volkan dedi ki:

  Miktarı ve geri dönüş yolunu özelden konuşursak sevinirim mailde attım adresinize senetle nakit para alarak ihtiyacımı karşılamak istiyorum

 5. Seda İlhan dedi ki:

  Acil 70 bin TL kredi lazım 14.03.2020 gün içinde İstanbul’da olan tefeci varsa benimle iletişime geçebilir mi çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun İstanbul’da nerde olursa olsun akşam gelirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.