Tefeci Cemil Kimdir? Hangi İldedir?

Tefeci Cemil Kimdir? Hangi İldedir?

Ülkedeki açlık sınırı, doların yükselmesi, yeni yıl zamları, enflasyon derken, Türkiye’de yaşayan vatandaşlar ciddi bir ekonomik bunalım içine girmişlerdir. Bu bunalımdan kurtulmak için bankalara koşan kişiler ise büyük bir hayal kırıklığı ile elleri boş dönünce neler yapabileceklerini araştırmaya başladılar. Birçok kişi çeşitli seçenekler denedi fakat başarılı olamadı. Bu da bireylerin tefecilere yönelmesini sağladı. Zaten tüm bu sıkıntılardan dolayı tefecilik artmaktadır. Her ne kadar yasal bir iş yapılmıyor olsa da ve kişiler de bunu bilse dahi çaresiz kalmak, tefeciler ile yapılan alışverişi mantıklı hale getirmiştir. Tefecilerin arandığı bu günlerde, Tefeci Cemil isimli biri internet siteleri üzerinden yayıldı. Tefeci arayan kişilerin neredeyse hepsi, Tefeci Cemil takma lakabındaki bu kişinin kredi şartlarını okumaya ve başvurmaya başladı.

Tefeci Cemil ya da Cemil Bey’in borç vermek için diğer tefeciler gibi şartları vardır. Bunlara genel prosedür de diyebilirsiniz. İlk olarak talep ettiğiniz parayı yasal bir zemine oturtabilmek için senet imzalamanız gerekmektedir. Bu senedin üzerinde ödeme yapacağınız vade süresi yazmaktadır. Ve bu vade süresine göre ödemelerinizi düzenli ve tam şekilde yapmanız gerekir. Cemil Bey ödemelerde herhangi bir esneklik yapmayacaktır. Aylık ödeme yapacak bir kişinin taksit sayısı ile senet sayısının birbirine eşit olması gerektiğini de unutmayalım. Aynı zamanda yaptığınız ödeme karşılığında senedinizi karşı taraftan almayı unutmayınız. Tüm bunlar her hangi bir tefeci tarafından dolandırılmanızı engeller. Şartlara dönmemiz gerekirse, eğer Tefeci Cemil sayesinde nakit ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız ya teminat vermelisiniz ya da kefil göstermelisiniz. Tefeci Cemil’ de diğer tefeciler gibi yüksek faiz oranları uygulamaktadır.

Tefeci Numaraları ve Adresleri

Bu şartları internet üzerinden okuyabilirsiniz. Bu şartlar ile kendini tanıtan Tefeci Cemil birçok başvuruya dönüş yapmaması ile paraya ihtiyacı olan kişilerin dikkatini çekmiştir. Şu anda bir tefeci sitesi ile anlaşma sağladığı için, başvuruları o site üzerinden almaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet gösterir. Tefeci Cemil’in İstanbul’da çalıştığı düşünülüyor. Çünkü ilanlarında İstanbul için semt tercihi sunmaktadır. Eğer sizde Tefeci Cemil’den borç almayı düşünüyorsanız internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

One comment on “Tefeci Cemil Kimdir? Hangi İldedir?
  1. Kadir dedi ki:

    Hayırlı günler bana acil nakit para lazım nasıl yardımcı ola bilir siniz bursa varsa arayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.